top of page

GP&Partners İşletme Akademisi&Danışmanlık  

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bilgi Türü

Web sitemize girdiğiniz veya başka bir şekilde bize sağladığınız tüm bilgileri alır, toplar ve saklarız. Ek olarak, bilgisayarınızı internete bağlamak için kullanılan İnternet Protokolü (IP) adresinizi, giriş bilgilerinizi, e-posta adresinizi, parolanızı, bilgisayar ve bağlantı bilgileriniz ile satın alma geçmişinizi de toplarız. Sayfa yanıt süreleri, belirli sayfalara yapılan ziyaretlerin uzunluğu, sayfa etkileşim bilgileri ve sayfadan uzaklaşmak için kullanılan yöntemler dahil olmak üzere oturum bilgilerini ölçmek ve toplamak için yazılım araçlarını kullanabiliriz. Ayrıca kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri (isim, e-posta, şifre, iletişim dahil), ödeme ayrıntılarını (kredi kartı bilgileri dahil), yorumları, geri bildirimleri, ürün incelemelerini, tavsiyeleri ve kişisel profil bilgilerini topluyoruz.  

Bilgi Toplama Süreci

Web sitemizde bir işlem gerçekleştirdiğinizde, işlemin bir parçası olarak adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi bize verdiğiniz kişisel bilgileri topluyoruz. Kişisel bilgileriniz sadece yukarıda belirtilen özel sebepler için kullanılacaktır.

 

Bilgi Toplama Amacı

Kişisel Olmayan ve Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla topluyoruz:

- Hizmetleri sağlamak ve işletmek,

- Kullanıcılarımıza sürekli müşteri yardımı ve teknik destek sağlamak,

- Ziyaretçilerimiz ve Kullanıcılarımızla genel veya kişiselleştirilmiş hizmetle ilgili bildirimler ve tanıtım mesajları ile iletişim kurabilmek,

- Bizim veya iş ortaklarımızın ilgili hizmetlerimizi sağlamak ve geliştirmek için kullanabileceği toplu istatistiksel veriler ve diğer toplu ve/veya kişisel Olmayan Çıkarımsal Bilgiler oluşturmak,

- Yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak 

Kişisel Bilgilerin Saklanması ve Kullanımı

Şirketimiz Wix.com platformunda barındırılmaktadır. Wix.com bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi platformu sağlar. Verileriniz Wix.com'un veri depolaması, veritabanları ve genel Wix.com uygulamaları aracılığıyla saklanabilir. Verilerinizi bir güvenlik duvarının arkasındaki güvenli sunucularda saklarlar.

 

Wix.com tarafından sunulan ve şirketimizin kullandığı tüm doğrudan ödeme ağ geçitleri, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların ortak girişimi olan PCI Security Standards Council tarafından yönetilen PCI-DSS tarafından belirlenen standartlara uygundur. PCI-DSS gereklilikleri, kredi kartı bilgilerinin mağazamız ve hizmet sağlayıcıları tarafından güvenli bir şekilde işlenmesini sağlamaya yardımcı olur.

 

İletişim Araçları ve Amaçları

Hesabınızla ilgili sizi bilgilendirmek, hesabınızla ilgili sorunları gidermek, bir anlaşmazlığı çözmek, ödenmesi gereken ücretleri veya paraları tahsil etmek, anketler veya soru formları aracılığıyla fikirlerinizi öğrenmek, şirketimiz hakkında güncellemeler göndermek için veya başka bir şekilde gerekli olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz. Kullanıcı Sözleşmemizi, yürürlükteki ulusal yasaları ve sizinle aramızda olabilecek herhangi bir anlaşmayı uygulamak için sizinle iletişime geçmek. Bu amaçlar için sizinle e-posta, telefon, metin mesajları ve posta yoluyla iletişim kurabiliriz.

Çerezlerin Ve Diğer İzleme Araçlarının Kullanımı

Çerez Politikamıza buradan erişebilirsiniz.

 

Onayın Geri Çekilmesi

Verilerinizi artık işlememizi istemiyorsanız, lütfen info@gppartners.org elektronik posta adresimizden veya 0 212 939 26 52 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçin veya Huzur Mah., Maslak Ayazağa Cd. No: 4 B, 34396 Uniq, Sarıyer, İstanbul/Türkiye adresimize posta gönderin.

 

Gizlilik Politikası Güncellemeleri

Bu gizlilik politikasını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar web sitesinde yayınlandıkları andan itibaren geçerlilik kazanır. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, hangi bilgileri topladığımızı, nasıl kullandığımızı ve varsa hangi koşullar altında kullandığımızı ve/veya ifşa ettiğimizi bilmeniz için güncellendiğini burada size bildireceğiz. 

 

Sorular&İletişim Bilgileri

Hakkınızda sahip olduğumuz herhangi bir kişisel bilgiye erişmek, bunları düzeltmek, değiştirmek veya silmek isterseniz, info@gppartners.org elektronik adresimizden, +90 212 939 26 52 numaralı telefonumuzdan veya Huzur Mah., Maslak Ayazağa Cd. No: 4 B, 34396 Uniq, Sarıyer, İstanbul/Türkiye adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yürürlük Tarihi: 2.10.2023

bottom of page